Kategórie

Renovovaná technika nie je len odpoveďou na celosvetový problém elektroodpadu.
Ide o veľmi racionálne a ekologické rozhodnutie pri nákupe notebooku, PC či inej výpočtovej techniky s bezkonkurenčným pomerom cena/výkon.
Sme špecialisti na renováciu - čistíme, testujeme a obnovujeme každý kus tak, aby bol po funkčnej aj vizuálnej stránke na veľmi vysokej úrovni.
Ak počas renovácie natrafíme na produkt s potrebou opravy ide tak o repasovanú či inak povedané opravovanú techniku.
Tá po oprave prejde ešte náročnejšími testami, aby sme tak zabezpečili jej 100% funkčnosť.

Podkategórie

 • Notebooky

  Ako repasované sa predávajú notebooky, ktoré boli napríklad vystavené predajniach, môžu to byť vyradené firemné notebooky alebo modely využívané na marketingové účely.

  Najväčšou výhodou je, že sa repasované notebooky dajú zaobstarať doslova za pár "káčok" zoženiete kvalitné a výkonné kúsky, ktoré si hravo poradia s prácou.

   

  Všetky refurbished laptopy čistíme a testujeme ich funkčnosť.

 • Počítače

  Náš eshop ponúka široký výber renovovaných stolných počítačov, ktoré sú ideálne pre každého, kto hľadá nákladovo efektívne, výkonné a všestranné počítačové riešenie.

  Tieto stolné počítače boli skontrolované, testované a repasované, aby sa zaistilo, že sú v dobrom prevádzkovom stave, a často sa predávajú za zníženú cenu v porovnaní s úplne novými modelmi.

  Repasované stolové počítače získavajú na popularite najmä vďaka výrazne nižšej cene.

 • Skrutkovače

  Praktickým riešením sú skrutkovače na bity.

  Väčšinou ide o sadu, ktorá obsahuje jeden skrutkovač a niekoľko vymeniteľných hrotov alebo bitov, ktoré držia na magnetickom princípe.

   

  Klasický skrutkovač sa nestratí v domácnosti ani dielni.

Aktívne filtre